Rrezikon Dafina Zeqiri, shfaqet mbi kulmin e një ndërtese dhe bën shqiponjën

Dafina Zeqiri është treguan e guximshme me një postim të radhës që ka bërë në rrjetet sociale.

Këngëtarja e mirënjohur ka pozuar mbi kulmin e një ndërtesë në Prishtinë dhe nga atje ka bërë shqiponjën.

“Sunny Hill” ka shkruar Dafina sipër imazheve duke lënë të kuptohet se fotografitë janë realizuar në lagjen “Bregu i Diellit” atje ku këngëtarja edhe jeton.

Ndërkohë, Dafina përveç dy projekteve tejet të suksesshme që solli gjatë periudhës së izolimit nga pandemia Covid-19 “Një herë në jetë” dhe “A je pendu”, ajo ka filluar punën edhe për këngë të reja./Indeksonline/