Rita Ora tregon për problemet me shëndetin: Është shumë e dhimbshme

Rita Ora ka treguar për problemet shëndetësore nëpër të cilat po kalon.

Këngëtarja shqiptare përmes një video të publikuar në rrjetet sociale ka treguar se ka kaluar në disa periudha të dhimbshme pas probleme me infeksion në fyt, transmeton Indeksonline.

 

 

29 vjeçarja shpjegoj se ka kaluar dy javët e fundit duke reflektuar dhe duke u shëruara në paqe.

Ajo gjithashtu nuk la anash urimin për festën e Shën Valentinit, duke iu uruar gjithë të dashuruarve.

Më poshtë postimi i saj:

Kështu që këto 2 javë të fundit unë kalova një Tonsillectomy dhe më lejoni t’ju them, nuk është shaka. Është shumë e dhimbshme, por nga ana tjetër më është dhënë kohë të reflektoj të qetësohem dhe të shërohem. Është një bekim që të jem në gjendje të shërohem i në paqe dhe të vë gjithçka në perspektivë dhe të vizualizoni pjesën tjetër të vitit dhe atë që po vjen ose çfarë doni të arrini. Unë jam një besimtar i tillë në vendosjen e synimeve në univers ashtu siç dëgjon. Gjithashtu të mësuarit e gjërave të reja ka qenë gjithmonë një fiksim i imi. Kështu që bëra disa karta të shpejta të shpejta Vday për ato që i dua.  Urime Shën Valentinit të gjithë të dashuruarve./Indeksonline/