Rita Ora, seksi dhe provokuese në paraqitjen e fundit (foto)

PUBLIKUAR

Ajo mori vëmendje teksa pozoi me një fustan të çarë i cili ia vuri në pah këmbët joshëse, shkruan Indeksonline.

May be an image of 1 person, sitting and indoor

Ajo mori poza të shumta në divan ku publikoi foto edhe nga prapa.

May be an image of 1 person and indoor

E thjeshtë dhe mjaftë elegante – këto janë paraqitjet e shpeshta të bukuroshes kosovare.

May be an image of 1 person

“Mbretëresha e zemrave” ka shkruar në mbishkrimin e postimit, i cili është ‘vërshurar me komente e pëlqime nga fansat./Indeksonline/

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Me poza joshëse, Dea Mishel shënon ditëlindjen

Finalistja e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Albania’, Dea Mishel, feston ditëlindjen. Përmes...

Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Melinda Ademi ka publikuar një set fotografish, në të cilët ka vënë në plan...

Me klas dhe tërheqëse, Nora Istrefi pëlqehet për dukjen e saj

Nora Istrefi është në vendet e para të listës për femrat që konsiderohen ndër...