Rita Ora në Ibiza, pranë saj “heshtet edhe miza”

Rita Ora po shijon ditë pushimi në plazhin luksoz të Ibizas.

Bashkë me motrën e saj, Elenën dhe shoqet e saj, këngëtarja me prejardhje kosovare vazhdon të jetë në vëzhgimin e paparacëve.

Me fustan të bardhë dhe me një shami në kokë, Rita është parë dje duke u nisur për një darkë me shoqet e saj.

I pranishëm në këtë pushim është edhe i dashuri i saj i ri, Romain Gavras./Indeksonline/