Rita Ora më elegante se asnjëherë në daljen e fundit në një event

PUBLIKUAR

Rita Ora është këngëtarja shqiptare me famë botërore e cila merr vëmendje me secilën paraqitje të saj.

Ajo gjithmonë arrinë që sytë e publikut t’i kthejë nga ajo, shkruan lajmi.net

Të njëjtën gjë e ka bërë edhe së fundi, teksa u vesh me një fustan mjaft elegant për të performuar në një event të Cartier në Madrid.

Këngëtarja ka shndritur në një fustan ngjyrë rozë që i nxirrte në pah format e saj.

Pjesa e sipërme e fustanit i tregonte dekoltenë e saj ndërsa binte në sy edhe beli i saj perfekt.

Fustani kishte një të çarë në pjesën e këmbëve, dhe këngëtarja e kishte kombinuar me një palë taka ngjyrë të zeza.

Rita kompletoi pamjen me një buzëkuq që përputhej me ngjyrën e fustanit magjepsës./Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

Gjendet i vdekur një 42-vjeçar në Istog

Një 42-vjeçar është gjetur pa shenja jete në fshatin Dobrushë të Istogut. Lajmin për...

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...