Rita nuk po mund të vendosë, ka nevojë për ndihmën tuaj

Rita Ora ka kërkuar ndihmë nga fansat e saj për të vendosur për një ‘hall’ që e ka kapur.

Këngëtarja e cila shumë shpesh eksperimenton me dukjen e saj, sidomos me flokët, ka kërkuar nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale që t’i tregojnë nëse duhet të rikthejë një stil të flokëve që ka pasur më herët.

E SPONZORIZUAR

Rita ka postuar një fotografi të vjetër kur kishte flokë të gjatë dhe voluminozë, të ngjyrosura me një ore të bukur në ngjyrë të bardhë dhe mjaltë.

E pikërisht me këtë foto ajo pyet fansat: “Dua t’i kem sërish këto flokë. A duhet t’i bëj?”.

Sigurisht se komplimentet për fotografinë nuk kanë të ndalur, ndërsa shumica pajtohen me Ritën duke i thënë se flokët duhet t’i bëjë patjetër sërish kështu./Gazeta Express/