Rina zgjedh Zanzibarin si destinacion të radhës për pushime

PUBLIKUAR

Rina Balaj, është komentuar së fundi për jetën e saj private.

Ajo i ka dhënë fund lidhjes së saj me Sin Boy, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo ka zgjedhur destinacionin e saj të ri të pushimeve.

E derisa ajo gjatë tërë verës është parë në Santorini të Greqisë, vend në të cilin ish i dashuri i saj jetonte, tani Rina ka zgjedhur një vend tjetër ekzotik për pushime.

Bëhet fjalë për Zanzibarin e Tanzanisë ku Rina ka postuar disa foto.

“Ngadalë, ngadalë, hakuna matata.”, shkruhet krah fotove./Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...