Rina është rikthyer furishëm, ekspozon linjat trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare Rina Balaj, kishte ‘munguar’ nëpër rrjetet sociale, pas një pauze që ajo preferoi ta bënte për një kohë.

Pas pushimit që ajo bëri nga muzika dhe aktivitetet në rrjetet sociale, ajo është rikthyer furishëm, shkruan Indeksonline.

Rina së fundmi ka publikuar disa fotografi, duke ekspozuar linjat e saj trupore në formën më të mirë.

E SPONZORIZUAR

Me një veshje të ngushtë, ajo ka theksuar format duke marrë vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram, si dhe të mediave rozë. /Indeksonline/