Rikthehet në vëmendje tifozja atraktive e Botërorit Ivana Knoll, bukuroshja kroate bëri tifo të zjarrtë për vendin e saj në ndeshjen e fundit

PUBLIKUAR

Tifozja sensuale Ivana Knoll është rikthyer në një Botëror për të mbështetur Kroacinë, pas mbështetjes së saj të suksesshme në Kampionatin Botëror 2018 në Rusi, ku ishte kthyer në senzacionin e mediave, ndonëse ajo u pa edhe në stadiumet e Brazilit 2014.

Rishfaqja e asaj që konsiderohet si një nga tifozet më ‘të nxehtë’ dhe atraktive nuk ishte ashtu siç pritej, pasi nuk ishte debutimi më i mirë për kombëtaren e saj që çuditërisht ishte e dyta në edicionin e fundit të Botërorit 2018, në Rusi.

Ivana Knoll mori pjesë në debutimin e Kroacisë në Katar, në një ndeshje të tyre me Marokun e cila rezultoi 0-0 në stadiumin ‘Al Bayt’, shkruan Marca.

Foto: Ivana Knoll/Instagram

Ajo ishte pjesë e tribunave me një veshje sensuale që jo vetëm ekzaltoi të pranishmit, por edhe “çmendi” internetin dhe rrjetet sociale.

Për shkak të mënyrës së veshjes të përshtatur me ngjyrat e flamurit të Kroacisë, tifozja atraktive njihet si fansja më seksi e vendit të saj, ndonëse ka lindur në Gjermani, ku sipas The Daily Star – atje ka lindur dashuria e saj për futbollin, që nga koha kur shikonin me babanë e saj ndeshjet.

Foto: Ivana Knoll/Instagram

“Kroaci, le të ecim”, shkroi tifozja kroate në fotografitë e publikuara në Instagram, në ndeshjen e vendit kur Marokut.

Ivana ka më shumë se 570 mijë ndjekës në Instagram dhe ende pritet të marrë vëmendjen në ndeshjet e radhës të Kroacisë kundër Kanadasë dhe Belgjikës në fazën e grupeve, dhe shumë prej tyre dëshirojnë që Kroacia të qëndrojë në garë, për të pritur më shumë paraqitje atraktive nga Ivana Knoll. /Telegrafi/

Foto: Ivana Knoll/Instagram

 

Foto: Ivana Knoll/Instagram

 

Foto: Ivana Knoll/Instagram

LAJME TË TJERA

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

Persona të maskuar sulmojnë dy gazetarë në Veri

Dy gazetarë kosovarë janë sulmuar në Veri, nga persona të maskuar. Sipas raportimit të kolegëve...

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...