Rikthehet LIGA TOTAL

PUBLIKUAR

2

Liga Total me sezonin e ri fillon që neser, ku do të takohen kapitenat e 54 ekipeve pjesmarrese në këtë edicion të Liges më drithruese në vendin tonë.

Të Dielen nga ora 15:00 është takimi me kapitenat ku do të diskutohet për rregullore, qmime të kuotizimit e gjëra shume të rendsishme, dhe secili ekip është i obliguar të ketë perfaqësuesin e vet për të pasur të drejten me vendos për këto gjera të lart përmendura.

Ora 15:00 Takimi me kapitenet e Super Liges.
Ora 16:00 Takimi me kapitenet e Liges se Dyte.
Ora 17:00 Takimi me kapitenet e Liges se Trete.

Selia e LIGA TOTAL gjindet në rrugen e Ambulantes, afër  Frizer ”NEXT”.

3

LIPJANINEWS.INFO dhe LIGA TOTAL

LAJME TË TJERA

Për personat me zemër të sëmurë a është më i shëndetshëm gjalpi apo vaji?

Tri lloje yndyrash janë bindshëm më të këqija se këto dy të parat Disa studime...

Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar...

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, dalin pamjet

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Bresalc. Lajmin për...

SHIKO MË SHUMË

Kanoset një person në Kraishtë

Nga raporti Policisë bëhet e ditur se ankuesi mashkull kosovar ka deklaruar se është kanosur...

Arrestohen dy persona për 400 kilogramë kokainë të kapur në Lipjan

Dy persona janë arrestuar sot pas hetimeve të kryera lidhur me rastin që ka...

QKMF-ja në Lipjan pranon donacion 10 aparate për oksigjen

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti i shoqëruar me bashkëpunëtorët e tijë, sot...