Rihana lë për të dëshiruar në fotot e fundit

Rihanna ka zgjedhur rrugët e New Yorkut për të dalë më një këmishë të gjelbër dhe pantallona, por pa fotoshop, pamja e këngëtares lë për të dëshiruar

Ajo vazhdimisht është pjesë e atyre yjeve që pos anës artistike, përflitet edhe për atë sa është seksi.

E SPONZORIZUAR

Rihana, përsëri është paraqitur seksi në paraqitjen e re, derisa është parë në orët e mëngjesit në New York, e ku më vonë pritet që të bëj një fotosesion.

Krijuesja e hitit Diamonds, nuk është dukur seksi si në fotografitë e tjera, edhe pse pa makeup ajo ka treguar se enda ka linja të bukura të trupit. /GazetaExpress/