Reali arrin marrëveshje për Kroos

PUBLIKUAR

reali-arrin-marr-euml-veshje-p-euml-r-kroos_hdReal Madridi dhe Bayern Munichu kanë arritur marrëveshje për transferimin e Toni Kroos në Santiago Bernabeu – njofton Marca.

Los Blancos kanë qenë të interesuar për transferimin e mesfushorit gjerman gjatë këtij afati kalimtar dhe ia kanë arritur qëllimit.

Dy klubet janë marrë vesh për çmimin e 24-vjeçarit që është 25 milionë euro.

Kroos ka qenë për një kohë të gjatë shënjestër e Manchester Unitedit, por Djajtë e Kuq nuk arritën që ta transferojnë.

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Depay drejt shkëputjes së kontratës me Barcelonën

Avokati i Memphis Depay, Sebastien Ledure pritet që të takohet sot me Barcelonën që...