Puthja e shumëpritur mes Luizit dhe Kiarës – më sa duket ndodhi

PUBLIKUAR

Publiku po pret me padurim puthjen në buzë mes Luizit dhe Kiarës brenda shtëpisë së Big Brother Vip, madje në një episod të fundit u duk sikur “momenti i madh” ndodhi. Por, jo puthja ende nuk ka ardhur.

Dyshja sërish ka tentuar disa herë edhe sot të puthen në buzë, por Kiara ende nuk vendosi për këtë hap në marrëdhënien e tyre. Episodi ndodhi pas dënimit të Vëllait të Madh, ku banorët nuk duhet të flasin për shkak se Armaldo u hodh në pishinë me gjithë mikrofon.

Tentimi për t’u puthur në buzë ka ndodhur në dhomën e gjumit, ku edhe banorët e tjerë duket se mezsi e presin këtë moment, që nuk ndodhi ende.

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë kthyer në kryefjalën e të gjitha mediave, tema kryesore e çdo grupi dhe biseda e çdo tavoline.

Si fansa të mëdhenj të dramave e dashurisë, shqiptarët vdesin të shohin etapat e lidhjes së një çifti e të komentojnë nga pak (ose shumë) lëvizjet e tyre.

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

Kjo është kënga më e re e Nora Istrefit

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më...

Olta dhe Kiara dalin në nominim përballë njëra-tjetrës

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi të shtunën e kaluar kishte mundësi të shfrytëzonte ‘kutinë...

Olta dhe Kiara shkojnë “kokë më kokë” në televotim

Spektaklin e kaluar Nita kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, që siç dihet...