Publiku në numër të madh,Tayna mban dy koncerte brenda një dite

Këngëtarja Tayna është një prej artisteve më aktive në showbizin shqiptarë.

Ajo ka krijuar këngë të shumëta, të cilat janë shndërruar në hite.

E SPONZORIZUAR

Së fundi ajo ka mbajtur dy koncerte në Tiranë,një paradite e një pasdite, transmeton Indeksonline.

E gjithë kjo pasi numri i atyre që dëshironin të dëgjonin dhe të shihnin Taynen,ishte shumë i madh.

Këngëtarja ka publikuar disa video nga këto koncerte,e ku atmosfera ishte e zjarrtë./Indeksonline/