Pritjes i erdhi fundi, ja kur do të publikohet ‘’Thuaje’’ e Luana Vjollcës

PUBLIKUAR

Luana Vjollca ka qenë padyshim personi më i përfolur i kësaj jave.

Ylli shqiptar fshiu nga Instagrami të gjitha postimet e saj, aty ku ndiqet nga më shumë se 2 milion ndjekës si një nga personazhet më të ndjekura shqiptare.

Fillimisht u dyshua se llogaria e saj mund të jetë ‘’hackuar’’ por më vonë u kuptua se bëhet fjalë për një projekt për të cilin po punon Luana.

Ditë pas dite publiku u njoh me titullin e projektit, i cili është ‘’Thuaje’’ dhe me disa copëza të vogla por pa u dhënë shumë detaje se për çfarë bëhet fjalë.

Publiku është shprehur vazhdimisht kureshtar për të kuptuar se a bëhet fjalë për ndonjë këngë apo projekt të ri televiziv, për të cilin po presin prej më shumë se 1 viti,  dhe këtë do ta kuptojmë më në fund sot në orën 18:00.

Luana ka zbuluar se pritjes i erdhi fundit dhe me projektin e saj do të njihemi sot në orën 18:00 dhe do të publikohet në kanalin e saj në Youtube.

 

 

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Era Istrefi gati projektin e ri muzikor, ka një pyetje për fansat e saj

Era Istrefi tashmë është rikthyer në tregun muzikor. “Bebe” titullohet projekti i saj i fundit...