Presidentja Osmani: Flokët i fenirata pas 12 vjetësh, më bindi Valdrini

PUBLIKUAR

Presidentja Vjosa Osmani ka marrë vëmendje mbrëmë me dukjen në sfilatën e organizuar nga disenjatori Valdrin Sahiti, shkruan Express.

Ajo është shfaqur në këtë event me flokë të drejta, e jo dredha siç jemi mësuar ta shohim.

E për këtë ka treguar edhe arsyen. Ajo ka thënë se ka qenë Sahiti, ai që e ka bindur që t’i fenirat flokët pas 12 vjetësh.

“Është shumë kritik, shumë kërkues. M’ka bind me i fenirat floktë mbas 12 viteve, kështu që kjo tregon shumëçka”, ka thënë Osmani./Express

LAJME TË TJERA

Gjendet i vdekur një 42-vjeçar në Istog

Një 42-vjeçar është gjetur pa shenja jete në fshatin Dobrushë të Istogut. Lajmin për...

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...