Policia në aksion kundër krimeve kibernetike

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Grabitje e armatosur në Llugaxhi

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte...

Lëndohet një burrë në Lipjan, u godit me plumb të pushkës ajrore

Një burrë në Lipjan ka pësuar lëndime trupore, pasi i njëjti është goditur nga...

Në orët e hershme të mëngjesit u raportua për bastisje në “Lagjen e Spitalit” në Prishtinë.

Zëdhënësi i policisë Baki Kelani, tha për Klankosova.tv se është duke u zhvilluar një operacion kundër krimeve kibernetike, në lokacione të ndryshme.

“Operacioni policor është duke u realizuar në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë. Pas përfundimit të operacionit pritet të bëhen të ditura detajet”, tha Kelani.

SHIKO MË SHUMË

Sot mbi 19 mijë nxënës i nënshtrohen testit të maturës

Sot është ditë e rëndësishme për nxënësit e shkollave të mesme. 19 mijë e 200...

Dhunohet një e mitur në Drenas, arrestohet i dyshuari

Është arrestuar një burrë  dje në Drenas nën dyshimin se e ka dhunuar një...

Policia nis hetimet lidhur me katër raste të vdekjeve në Prishtinë, viktimat janë burra

Të enjten e 20 qershorit, në rajonin e Prishtinës janë raportuar katër raste të...