Policia Kosovës arreston tre persona në Lipjan

 Policia Kosovës arreston tre persona në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se dje në Lipjan janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që gjatë kontrollimit u janë gjetur dhe konfiskuar dy thika dhe një zinxhir i motor-sharrës.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

LipjaniNews/

LipjaniNews.com