Përmes imazheve joshëse, Nora Istrefi zbulon se është në përgatitje të një projekti të ri muzikor

PUBLIKUAR

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi është drejt finalizimit të një projekti të ri muzikor.

Kështu ka bërë të ditur vet ajo përmes disa imazhe të reja në llogarinë e saj të Instagramit ku numëron më shumë se një milion ndjekës.

Nora u shfaq elegante dhe joshëse në një kostum ngjyrë vjollce që ia vinte në pah linjat e formësuara të trupit për të cilat ajo komentohet vazhdimisht.

Artistja pozoi  pranë një pishinë ndërsa mori vëmendje edhe me makijazhin e theksuar që kombinohej në mënyrë perfekte me veshjen e saj.

“Aman mos ma përmend sa më don , aman…më shpejt se sa mendoni, ‘Ciao”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografive.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i Norës është bashkëpunimi me NRG Band “Ki me lyp me m’pa”.

Ndërkohë, krahas këngëve të reja, verën që lamë pas Istrefi a qenë e angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...