Pasi u nda nga burri, Kardashian thotë se dëshiron shumë fëmijë

Khloe Kardashian del të jetë mjaft e dhënë pas fëmijëve, kjo pasi së fundmi ajo ka deklaruar se dëshiron sa më shumë fëmijë, shkruan Indeksonline.

Ylli Khloe ka thënë se sapo të gjejë njeriun e duhur, do ta bëjë vajzën e saj True me vëlla apo motër e kjo deklaratë e saj vjen pas ndarjes nga basketbollisti Tristan Thompson 15 muaj më parë.

‘Khloe dhe True kanë një lidhje shumë të ngushtë dhe të pathyeshme’ tha një burim për HollywoodLife.

E SPONZORIZUAR

35 vjeçarja Kardashian shihet në paraqitjet e saj publike vazhdimisht me vajzën e saj dhe duket se True ka bërë që ajo të dashurohet ‘marrëzisht’ pas fëmijëve. /Indeksonline/