Para dhe pas grimit, bëhet viral transformimi i Rinës

PUBLIKUAR

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret që komentohet edhe përtej muzikës.

E ajo shpesh komentohet edhe për paraqitjen e saj të jashtme e cila shpesh shfaqet mahnitëse, shkruan lajmi.net.

Por pak të famshme e kanë guximin të shfaqen në rrjete sociale me dhe pa grim si dhe pa filtera.

Së fundi këngëtarja është shfaqur para dhe pas një trasnformimi mahnitës.

I gjithë transformimi është bërë nga artistja e grimit, Dafinë Neziri.

Videon që po bëhet virale, teksa Rina me grimë është për t’u pasur zili./Lajmi.net/

LAJME TË TJERA

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

Mbappe bëhet shkak i largimit të Neymarit nga PSG-ja?

Nuk ka paqe në shtëpinë e Paris Saint-Germainit. Pas vazhdimit të kontratës së Kylian Mbappes...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...