Osmani: Kosova jonë, sot e përherë ne të dalim zot (VIDEO)

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Tahiri: Mos të ketë presion politik te KPM-ja

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë të mos ketë presion...

Sulmi terrorist në Banjskë, Gjykata ua vazhdon edhe për nga dy muaj paraburgimin tre të dyshuarve

Gjykata Themelore e Prishtinës ua ka zgjatur edhe për dy muaj paraburgimin tre të...

Presidentja Vjosa Osmani, e ka shfaqur një video duke parakaluar ushtria e Kosovës.

Në këtë video shfaqet parakalimi i ushtarëve të vendit.

Me rastin e 16 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë, Osmani dha edhe një mesazh:

“Kosova jonë, sot e përherë ne të dalim zot”, tha ajo.

Me këtë rast e para e shtetit të Kosovës ka treguar se vendi ka djem dhe vajza që i dalin zot atij.

SHIKO MË SHUMË

Tahiri: Mos të ketë presion politik te KPM-ja

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë të mos ketë presion...

Sulmi terrorist në Banjskë, Gjykata ua vazhdon edhe për nga dy muaj paraburgimin tre të dyshuarve

Gjykata Themelore e Prishtinës ua ka zgjatur edhe për dy muaj paraburgimin tre të...

Arrestohet një person në Prishtinë, kërkohej me 14 urdhëresa të gjykatës

Një person është arrestuar sot rreth orës 00:20 nga njësitet e stacionit policor veriu...