Oriola edhe sot, po duket në top formë

Ajo njihet si një nga femrat më seksi shqiptare dhe këtë e dëshmon në secilin postim që bën.

Modelja, Oriola Marashi edhe në këtë ditë feste ka shkëlqyer me paraqitjen.

Në disa fotografi që ka hedhur në Instagram, modelja theksoj linjat e bukua të trupit në një fustan të gjatë teksa kishte një pamje të magjepse në bregdet.

Ndryshe, Oriola është në lidhje me futbollistin kosovar, Eros Grezda me të cilin nuk i kursen as postimet e përbashkëta në rrjetet sociale ku shfaqet mjaft e dashuruar./Indeksonline/