Nora na “kallë”, nga Tajlanda na lë pa fjalë

Ish Miss Kosova, Arbnora Ademaj po shijon temperaturat e larta dhe jeten luksoze në Tajlandë.

Bukuroshja e njohur kosovare ka publikiar disa foto nga vendi turistik aziatik të cilat nuk duan shumë koment. Nora duket në element, seksi, joshëse dhe atraktive.

Ata që e ndjekin moderatoren kosovare në rrjetet sociale, do të përballen me storie joshëse nga pozicione të ndryshme./Indeksonline/