Nora Istrefi shkëlqen në të kuqe

Këngëtarja Nora Istrefi, në pak ditë do të publikojë klipin e saj më të ri, në bashkëpunim me motrën e saj, Era Istrefi.

“Nuk e di” titullohet kënga e tyre e re, në klipin e së cilës sy motrat do të shfaqen mjaft provokuese me paraqitjen e tyre.

Ndërkohë, Nora vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ushtron edhe profesionin e blogeres.