Një shkëmbim i madh mund të ndodh mes Real Madridit dhe Tottenhamit

PUBLIKUAR

Real Madridi mund të nënshkruajë me Harry Kanen në afatin kalimtar veror.

Një shkëmbim i madh mes Real Madridit dhe Tottenhamit mund të ndodh në merkaton e verës, raporton Mirror.

Harry Kane mund të shkëmbehet me Eden Hazard, transmeton Gazeta Express.

“Los Blancos” janë në kërkim të një sulmuesi, pasi që Benzema po shkon drejt fundit të karrierës.

E Harry Kane do të ishte opsioni ideal për Real Madridin, e njëjtë do të ishte për Kane, që ende nuk ka fituar trofe në karrierën e tij.

Kalimi te Real Madridi do t’i ofronte trofe në karrierën e tij sulmuesit anglez.

 

 

LAJME TË TJERA

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me...

Zjarr në një objekt në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se është raportuar për zjarrvënie në objekt, i cili është...

Messi theu rekordin e Ronaldos, bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane

Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur nga rivali i tij, Cristiano...

Joseph: Kriza në veri e Ballkan përfundon kur katër shtetet e NATO-s e njohin Kosovën

Njohësi i Ballkanit, Edward P. Joseph, ka thënë se gjithë rrëmuja e Ballkanit dhe...

SHIKO MË SHUMË

Messi theu rekordin e Ronaldos, bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane

Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur nga rivali i tij, Cristiano...

Dembele pritet të rinovojë kontratën me Barcelonën

Ousmane Dembele do të shqyrtojë ofertën e Barcelonës për vazhdimin e kontratës në javët...

Bayerni ia mësyn Theos

Bayern Munichu është vënë në kërkim të një mbrojtësi të majtë. Gjiganti bavarez është i...