Një Ritë e jashtëzakonshme në fustan rozë

PUBLIKUAR

Rita Ora edhe njëherë ka ngritur temperaturat me foto në Instagram teksa ka pozuar me minifund rozë

Ajo nuk është e huaj dhe vazhdimisht poston foto të nxehta në rrjetet sociale.

Rita Ora e ka bërë këtë përsëri ku ka postuar disa foto në një minifund rozë në fotot e reja të Intagramit.

Kryesuesja e top listave, kosovarja edhe njëherë ka ditur si të tërheq vëmendjen me këtë paraqitje./GazetaExpress/

 

 

 

LAJME TË TJERA

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

Gjuriq i lajmërohet Kurtit pasi e quajti Vuçiqin autokrat

Ambasadori i Serbisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Marko Gjuriq ka reaguar pasi...

SHIKO MË SHUMË

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Era Istrefi gati projektin e ri muzikor, ka një pyetje për fansat e saj

Era Istrefi tashmë është rikthyer në tregun muzikor. “Bebe” titullohet projekti i saj i fundit...

Me lot në sy dhe në gjendje jo të mirë, çfarë i ka ndodhur Loredanës

Loredana është njëra nga artistet më të suksesshme të momentit. Ajo gjithashtu është shumë...