“Një flutur e vogël po vjen”, Kiara dhe Luizi publikojnë imazhe nga festa e ‘baby shower’ për fëmijën e tyre të parë në ardhje

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Në botën e shoubizit shqiptar ndodhin ngjarje që tërheqin vëmendjen e publikut, dhe së fundmi, çifti i famshëm Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, kanë qenë në qendër të komenteve me organizimin e festës së bukur “baby shower” – një festë për të festuar ardhjen e shumëpritur të pjesëtarit më të ri të familjes së tyre, një vajzë e vogël.

Çifti ka ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale momente të ngrohta dhe të lumtura nga festa, duke zbukuruar ditën e tyre dhe të të ftuarve me dekorime dhe dritë që simbolizonin gëzimin e një jete të re që po vjen.

Me një temë të ëmbël dhe të pastër “Një flutur e vogël po vjen”, Kiara ka zgjedhur të përshkruajë magjinë dhe pritjen e kësaj ngjarje të lumtur.

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Fotografitë e ndara me ndjekësit tregojnë një atmosferë të mbushur me dashuri dhe pritje, ku dekorimet në nuancat e buta dhe lule të bukura krijojnë një ambient përrallor, i denjë për zbritjen e një fluture të vogël në botën tonë.

Mes buzëqeshjeve dhe përqafimeve, çifti shijoi çdo moment të festës së organizuar me shumë dashuri.

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Luiz dhe Kiara, të cilët kanë qenë gjithmonë të hapur për të ndarë hapat e rëndësishëm të jetës së tyre me fansat, këtë herë nuk kanë lënë asgjë pas perdes.

Nga detaji më i vogël në dekorim deri tek gëzimi i tyre i pashoq, ata kanë treguar se janë të gatshëm të ndajnë lumturinë që po përjetojnë në pritjen e bebes.

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Komuniteti online ka reaguar me zemërgjerësi dhe ka përshëndetur çiftin për organizimin e këtij eventi plot dashuri dhe emocion. /Telegrafi/

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

 

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

 

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

 

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...