Nicole nuk po e ndien moshën

PUBLIKUAR

Nicole Scherzinger edhe pse 43 vjeçare ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm seksi në bikine rozë teksa po shijon diellin e Cancunit

Ajo vazhdon të këtë një trup të jashtëzakonshëm.

Nicole Scherzinger ka ngritur temperaturat përsëri në bikine rosë, ku ka shpërndarë në Instagram një seri të fotografive seksi.

Krijuesja e hitit me Pussycat Dolls (43) ka treguar asetet e saj në Cancun të Meksikës teksa është parë duke marrë diell në Cancun. /GazetaExpress/

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Era Istrefi gati projektin e ri muzikor, ka një pyetje për fansat e saj

Era Istrefi tashmë është rikthyer në tregun muzikor. “Bebe” titullohet projekti i saj i fundit...