Në jahtin 250 milionësh, vazhdon festa e ‘çmendur’ e Kylie Jenner

Kylie Jenner  ka bërë një arratisje në Portofino të Italisë ku po shijon pushimet në jahtin 250 milion dollarësh që ajo ka marrë me qira. 

Miliarderja, e cila festoi ditëlindjen e 22-të të shtunën, dukej e lumtur dhe e qetë, ndërsa i përkushtoi kohën vajzës së saj të ëmbël një vjeçare Stormi, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

E SPONZORIZUAR

Duke shfrytëzuar sa më shumë kohën e saj në temperaturat e larta, ajo u fotografua në bikini me ngjyrë të kaltër teksa kishte pushuar nga grimi dhe ekstarvakanca që e shpesh e shohim.

Nëna e Kylie, Kris Jenner, 63 vjeçare dhe i dashuri i saj, Corey Gamble, 38 vjeçar , u panë gjithashtu duke u argëtuar në jaht, ku të pranishëm ishin edhe Scoot Disick, 36 vjeçar, dhe e dashura e tij Sofia Richie, 20 vjeçare.