Në ditëlindjen e 36-të, Vesa Luma pozon provokuese nga shtrati

PUBLIKUAR

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, feston ditën e sotme (e enjte) ditëlindjen.

E lindur më 12 maj të vitit 1985, krijuesja e një sërë hitesh ka mbushur plot 36 vite jetë.

Me rastin e përvjetorit të lindjes, biondja ka shpërndarë një fotografi provokuese nga shtrati duke vënë në pah linjat trupore në një veshje nate transparente.

 

“Autori ka dashur të thotë që jam 36 vjeçe sot”, ka shkruar ajo sipër këtij postimi.

Të shumta kanë qenë urimet që mori në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Vesa Luma (Foto: Instagram)

Vesa përndryshe është në skenë prej shumë vitesh dhe deri më tani ka realizuar këngë e bashkëpunime të shumta.

Ajo që një kohë është zhvendosur në Zelandë të Re bashkë me bashkëshortin e saj, Big Bastën dhe djalin e tyre të vetëm, Lianin. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Era Istrefi gati projektin e ri muzikor, ka një pyetje për fansat e saj

Era Istrefi tashmë është rikthyer në tregun muzikor. “Bebe” titullohet projekti i saj i fundit...