Ndihmohen 40 familje skamnore në Komunën e Lipjanit

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...
10553496_820989104579570_7934969347457958171_n
Ndihmohen 40 familje skamnore në Komunën e Lipjanit
26 Korrik 2014- Në prag të festës së Fitër Bajramit, Kryqi i Kuq, dega në Lipjan, ka ndihmuar 40 familje skamnore në Komunën e Lipjanit.
Në këtë rast, përfaqësuesit e Kryqit të Kuq, kanë falënderuar Kryetarin e Komunës, Imri Ahmetin, po që po i përkrah në vazhdimësi punët dhe aktivitetet e Kryqit të Kuq./LipjaniNews/

10348595_820989054579575_2500460490121376466_n

SHIKO MË SHUMË

Nderohen dëshmorët dhe martirët në fshatin Sllovi

  Kryetari i Komunës së Lipjanit, z. Imri Ahmeti së bashku me bashkëpunëtorë gjatë ditës...

Kanosje në Lipjan, arrestohet një person

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se është kanosur nga...

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...