Morena Taraku thotë se është beqare

PUBLIKUAR

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është një emër mjaft i diskutuar në media dhe faqet rozë.

Kjo për faktin se komentohet shpesh për jetën, karrierën e po ashtu edhe për anën private.

Për këtë të fundit pati aludime disa herë, ndonëse ka kohë që nuk ka zbuluar asgjë për fansat e publikun.

Morena Taraku (Foto: Screenshot/Instagram)

Së fundmi ajo ka realizuar një pyetësor me ndjekësit, në të cilin i është përgjigjur të gjitha pikëpyetjeve.

“A je beqare?”, ka qenë pyetja që iu parashtrua nga një ndjekës së cilës iu përgjigj: “Po”.

Morena Taraku (Foto: Screenshot/Instagram)

Taraku kështu ka hedhur poshtë të gjitha lajmet, përkundër se flitej shpesh pa ndonjë konfirmim zyrtar.

Ajo përndryshe po vazhdon jetën dhe karrierën në Turqi, ku edhe ka ndërtuar shtëpinë prej vitesh. /Telegrafi

LAJME TË TJERA

Arbnor Morina, përzgjedhës i ri i Kombëtares U-17 të Kosovës

Arbnor Morina është emëruar përzgjedhës i ri i Kombëtares së Kosovës U-17. Trajneri i njohur...

Osmani: Gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është deklaruar para takimit që pritet të mbahet në...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin që u kap me mbi 100 kilogramë marihuanë

Prokurori i Shtetit ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të...

Nga sot, biletat e trafikut urban më shtrenjtë

Një biletë e rregullt autobusi, njëdrejtimëshe, do të ketë çmimin 50 centë, apo 10...

SHIKO MË SHUMË

Sot në Ambasadën amerikane diskutohet për Asociacionin e komunave me shumicë serbe – kush do të marr pjesë?

Sot në Ambasadën amerikane në Prishtinë do të mbahet një takim ku do të...

U shpreh xheloze për Himenën duke i thënë ‘mos hy në territor timin’, Atdheu i kthehet Xhulit: Nuk jam pronë e askujt

Xhuli Nura dhe Atdhe Xharavina kanë nisur një njohje me njëri-tjetrin brenda shtëpisë së...

Vivien Thano me ofendime ndaj Xhuli Nurës: Më acaron, ka një problem tjetër që mban erë

Xhuli Nura është njëra nga banoret e Big Brother VIP Kosova që komentohet vazhdimisht...