Morena Taraku ndan me ndjekësit poza atraktive pranë një “Ferrari”

PUBLIKUAR

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga gjërat e përditshme, shpesh duke promovuar jetën e saj luksoze.

Së fundmi, bukuroshja me prejardhje nga Peja publikoi në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku shihej duke pozuar pranë një veture të tipit “Ferrari”.

Foto: Morena Taraku/Instagram

Mesa duket marka italiane e veturave është investimi më i ri i bukuroshes shqiptare, pasi e njëjta ka shkruar “Ferrari Taraku” në mbishkrimin e fotografive.

Me vendosjen e mbiemrit të saj në përshkrimin e veturës, fansat kanë filluar menjëherë të aludojnë se në fakt makina është e sapo blerë nga ajo.

Foto: Morena Taraku/Instagram

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve vazhdojnë ta komplimentojnë për pamjen e saj. /Telegrafi/

Foto: Morena Taraku/Instagram

 

Foto: Morena Taraku/Instagram

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Morena Taraku duket joshëse në imazhet e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka marrë sërish vëmendje me një paraqitje tjetër...

“Hala” thyen rekord klikimesh

Janë bërë vetëm 23 orë nga publikimi i këngës “Hala”. Por, Era dhe Don Xhoni...

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë...