Modric refuzon ofertat astronomike nga Arabia Saudite, do të vazhdojë me Realin

PUBLIKUAR

Luka Modric sipas të gjitha gjasave do të vazhdojë të jetë pjesë e Real Madridit.

Mesfushori kroat përkundër moshës po tregon ende paraqitje të mira, shkruan Gazeta Express.

Sipas Sky Sport, Modric ka refuzuar oferta të mëdha nga Arabia Saudite për të nënshkruar kontratë të re me Real Madridin.

Kontrata e re me “Los Blancos” pritet të jetë një vjeçare.

37-vjeçari është pjesë e Real Madridit që nga viti 2012, kur erdhi nga Tottenham Hotspur.

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Julian Draxler zyrtarizohet te Al-Ahli

Al-Alhi ka kompletuar transferimin e Julian Draxler nga Paris Saint-Germaini. Klubi nga Katari zyrtarizoi sot...

Interi deklason Milanin në derbin e qytetit

Interi ka treguar formë shumë më të lartë se AC Milan në Derbin Della...

Kosova fiton ndaj Marokut në Lojërat Mesdhetare në Rërë

Ekipi i djemve të Kosovës i volejbollit në rërë shënoi fitore 2:1 në sete...