Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

PUBLIKUAR

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo u vesh si një ‘zanë’ në fotosesionin e ri.

Modelja dhe ylli i OnlyFans tregoi asetet e bujshme me një veshje të shkurtë të bardhë, transmeton Indeksonline.

Racy: Ajo ka pozuar dhe ka zhveshur derrierën e saj përpara një ndërtese si përrallë

Bukuroshja, e cila aktualisht ndodhet në Londër, në mbishkrimin e imazheve ka shkruar: “Daydreaming”.

'Daydreaming': Demi Rose tregoi derrieren e saj dhe vendosi një ekran me bukë teksa ishte veshur si një zanë me asgjë tjetër veçse një minifustan të vogël të bardhë në fotosesionin e saj të fundit të zjarrtë

Paraqitja e saj u kompletua me çizme të bardha kauboj e vendin në të cilin ka pozuar qenka si në përralla./Indeksonline/

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Me poza joshëse, Dea Mishel shënon ditëlindjen

Finalistja e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Albania’, Dea Mishel, feston ditëlindjen. Përmes...

Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Melinda Ademi ka publikuar një set fotografish, në të cilët ka vënë në plan...

Me klas dhe tërheqëse, Nora Istrefi pëlqehet për dukjen e saj

Nora Istrefi është në vendet e para të listës për femrat që konsiderohen ndër...