Modelja e njohur shqiptare në lidhje me një miliarder turk?

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Aksident i rëndë në autostradën e Fushë Kosovës, përfshihen disa makina, kamionë e një furgon (Pamje)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm mbi urën e autostradës në...

Këto janë vendet ku sot do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

KEDS ka njoftuar se si rezultat i punimeve në projekte dhe punime të domosdoshme...

Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare.

Për disa muajsh, ajo ishte e lidhur me futbollistin r Kombëtares shqiptare, Eros Grezda.

Që prej ndarjes me të, publikisht ajo nuk ka dalë me asnjë mashkull tjetër.

Por në disa portale raportohet se ajo është lidhur me një miliarder turk, vend në të cilin ajo udhëton shpesh.

Nuk dihet sa është e vërtetë kjo, pasi Oriola nuk ka folur kurrë publikisht për lidhjet e saj.

SHIKO MË SHUMË

Melinda Ademi shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram, pasi publikoi bashkëpunimin me Bardhin

Këngëtarja e talentuar Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një...

Kaderi flet për Lumbardhin: Momentalisht e shoh si shok

Kaderi ka folur për raportin e saj që e ka me Lumbardhin. Ajo ka thënë...

Diona Fona paralajmëron këngën e re “Falma”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona po rikthehet me një projekt të ri muzikor. Përmes...