Modelja e njohur, dashuri të pafund për Bentnderin

Dashuria mes sulmuesit Nicklas Bendtner dhe të fejuarës së tij, Philine Roepstorff është jashtëzakonisht e madhe, transmeton zeri.info

Çifti i njohur është shumë romantik.

E SPONZORIZUAR

Modelja nuk ka hezituar të shprehë në një mënyrë të veçantë dashurinë për futbollistin danez.

Ajo ka vendosur të bëjë një tatuazh në lëkurën e saj me dedikimin “Lord”.

Kështu etiketohet me përkëdheli sulmuesi kontrovers, që në karrierën e tij ka luajtur me ekipe të mëdha si Arsenali e Juventusi, por që sot luan te Rosenborgu në Norvegji./Zëri

 

Image

Image

Image

Image

Image