Modelja 41 vjeçare, nënë e 5 fëmijëve me poza të nxehta

Katie Price njihet si një modeled dhe sipërmarrëse që aktivitetin e saj e zhvillon kryesisht në Britani, transmeton Indeksonline.

41 vjeçarja është aktive me paraqitjet e saj prej vitit 1996 e deri më tani.

Ajo edhe pse është nënë e 5 fëmijëve, nga 3 lidhje që kishte pasur nuk heziton të ekspozojë format trupore në formën më të mirë.

E SPONZORIZUAR

Biondja është shfaqur së fundmi duke pozuar tejet joshëse, duke mos mbajtur veshur asgjë përveç një xhakete të lidhur për belit.