Minifund dhe bluzë të hapur, Arta Elezaj atraktive në foton e fundit

PUBLIKUAR

Modelja shqiptare Arta Elezaj vazhdon të mbetët mjaft aktive në rrjete sociale.

Nga aty Arta ndan fotografi të ndryshme ku shpesh herë marrin vëmendjen e publikut e mediave rozë, shkruan lajmi.net

Së fundmi modelja ndau një imazh në InstaStory ku u shfaqte mjaft atraktive.

E veshur me minifund dhe bluzë të hapur, Elezaj vinte në pah format trupore.

Ndryshe bukuroshja u bë e njohur me anë të pjesëmarrjes në serialin vendor “O SA MIRE”.

LAJME TË TJERA

Rritja alarmante e rasteve me Covid-19, Instituti del me një apel për qytetarët

Pas rritjes alarmante të rasteve me Covid-19 në Kosovë, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MASHTI distancohet nga përzgjedhja e anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së

Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se ministria që drejton...

Bashkësia Islame e Kosovës nënshkruan marrëveshje për pranimin e 25 tonë hurmave nga Arabia

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, ka pritur në takim ambasadorin e...

Mbappe bëhet shkak i largimit të Neymarit nga PSG-ja?

Nuk ka paqe në shtëpinë e Paris Saint-Germainit. Pas vazhdimit të kontratës së Kylian Mbappes...

SHIKO MË SHUMË

Trejsi mahnit me format në Nevada të Las Vegasit

Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është...

Duet divash

Pas një sërë bashkëpunimesh duket se tani ka ardhur radha për një duet tjetër,...

Arbenitën siç nuk e keni parë

Modelja dhe gruaja e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka goditur përsëri me setin e...