Mes marrëdhënies së krijuar brenda me Luizin, Kiarës ia lëshojnë vazhdimisht këngët e Butrint Imerit

PUBLIKUAR

Banori i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, që kur ka hyrë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka shprehur një pëlqim për Kiara Titon.

Ai e ka ngacmuar vazhdimisht, ndërsa tani e ka pranuar se ka ndjenja të forta dhe se dëshiron të ketë diçka më shumë me të.

Duket se një reagim e ka marrë edhe nga prezantuesja e njohur, pasi qëndrojnë shumë afër njërit-tjetrit, madje shkëmbejnë edhe puthje përqafime.

 

Moderatorja ndërkohë në BBVA ka folur edhe për ish-partnerin e saj, këngëtarin Butrint Imeri.

Ajo ka zbuluar se ka pasur një lidhje me të kur kanë qenë në një moshë shumë të re.

 

Megjithatë, gjatë ditës së sotme (e hënë) i janë lëshuar vazhdimisht këngët e ish-të dashurit.

Kjo duket si një ngacmim nga produksioni për Kiarën, meqenëse në anën tjetër ka nisur një njohje me Luizin. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

Kjo është kënga më e re e Nora Istrefit

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më...

Olta dhe Kiara dalin në nominim përballë njëra-tjetrës

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi të shtunën e kaluar kishte mundësi të shfrytëzonte ‘kutinë...

Olta dhe Kiara shkojnë “kokë më kokë” në televotim

Spektaklin e kaluar Nita kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, që siç dihet...