Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

PUBLIKUAR

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Ajo i është bashkuar banorëve të tjerë, të cilët garojnë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” gjatë ditës së sotme (e shtunë) ka bërë disa biseda me këngëtarin Blasta.

Foto: Screenshot/YouTube

Në një moment, bukuroshja e njohur është shprehur se dëshiron ta adoptojë një fëmijë.

Lleshi tutje në vazhdimësi të bisedës bën me dije se kjo mund të ndodh gjatë vitit të ardhshëm.

Foto: Screenshot/YouTube

“Unë kam qejf të adoptoj një fëmijë, jam duke dashur të bëj shumë gjëra se ka shumë gjëra, edhe nga viti tjetër ndoshta”, tha ajo.

Melisa përndryshe që disa vite është futur në tregun muzikor shqiptar dhe ka realizuar disa këngë. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

Kjo është kënga më e re e Nora Istrefit

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më...

Olta dhe Kiara dalin në nominim përballë njëra-tjetrës

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi të shtunën e kaluar kishte mundësi të shfrytëzonte ‘kutinë...

Olta dhe Kiara shkojnë “kokë më kokë” në televotim

Spektaklin e kaluar Nita kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, që siç dihet...