Melisa Lleshi bëhet pjesë e Big Brother VIP Kosova

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Po bënin gara në rrugën Lipjan-Veternik, gjobiten shoferët

Njësia për Kontroll të Autostradave në kuadër të planit “Parandalimi i garave ilegale të...

ASK: Deri më tani në Kosovë janë regjistruar 530 mijë banorë

Agjencia e Statistikave të Kosovës po mban konferencën e radhës lidhur me ecurinë e...

Sonte (e premte) në ‘reality-show’-n e Big Brother VIP Kosova ka hyrë edhe një tjetër banore e re.

Melisa Lleshi e njohur edhe për pjesëmarrjen e saj në emision e dashurisë në Shqipëri “Përputhen” është pjesë e shtëpisë së famshme të BBVK.

Ajo njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe energjike që do të bëjë që t’i jap edhe më shumë dinamikën e lojës në Big Brother VIP Kosova.

Foto: Melisa Lleshi/Instagram

Brenda shtëpisë së famshme, Melisa tha se po hyn beqare dhe tha se do të jetë e drejtpërdrejtë në rrugëtimin e saj.

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...