Melisa Lleshi bëhet pjesë e Big Brother VIP Kosova

PUBLIKUAR

Sonte (e premte) në ‘reality-show’-n e Big Brother VIP Kosova ka hyrë edhe një tjetër banore e re.

Melisa Lleshi e njohur edhe për pjesëmarrjen e saj në emision e dashurisë në Shqipëri “Përputhen” është pjesë e shtëpisë së famshme të BBVK.

Ajo njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe energjike që do të bëjë që t’i jap edhe më shumë dinamikën e lojës në Big Brother VIP Kosova.

Foto: Melisa Lleshi/Instagram

Brenda shtëpisë së famshme, Melisa tha se po hyn beqare dhe tha se do të jetë e drejtpërdrejtë në rrugëtimin e saj.

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

Kjo është kënga më e re e Nora Istrefit

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më...

Olta dhe Kiara dalin në nominim përballë njëra-tjetrës

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi të shtunën e kaluar kishte mundësi të shfrytëzonte ‘kutinë...

Olta dhe Kiara shkojnë “kokë më kokë” në televotim

Spektaklin e kaluar Nita kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, që siç dihet...