Melinda publikon imazhe dhe një fragment të klipit të ri që lansohet të dielën

PUBLIKUAR

Melinda Ademi është në përgatitje të këngës më të re, të cilën do ta publikojë me videoklip.

Ditë më parë, këngëtarja i fshiu postimet në profilin e saj në Instagram duke nisur të publikojë imazhe nga projekti i ri muzikor.

Pas publikimit të disa fotografive, ajo e ka publikuar edhe një fragment nga videoja e re muzikore.

 

Kënga do të titullohet “Flasin” dhe do të publikohet me videoklip të dielën (20 nëntor).

Produksioni Imagine Films është kujdesur për anën vizuale, ndërsa si gjithmonë, Melinda josh me dukjen e saj. /Telegrafi/

 

LAJME TË TJERA

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

Gjashtë arsye se përse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur

Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...