Melinda ekspozon format e trupit përmes një fotosesioni joshës

PUBLIKUAR

Një prej artisteve më të komentuara në showbizz-in vendor është padyshim Melinda Ademi.

Reperja që tashmë ka krijuar një bagazh të gjerë artistik, krahas projekteve të shumta që lason e që priten mirë nga fansat, është gjithashtu një femër me linja të përsosura.

Imazhet që ndan me fansat në llogarinë e saj në Instagram marrin çdo herë vëmendje dhe ajo kujdese përherë të vijë joshëse dhe provokuese.

Foto: Melinda/Instagram

Kështu ka ndodhur edhe në fotot që ka postuar së fundmi, teksa dukej në super formë dhe e kuruar në çdo detaj.

Melinda solli imazhe të shkëputura nga videoklipi i ri “Flasin” ku shihet e veshur me mini-fund të zi që e kombinoi me gete të tejdukshëm dhe një bluzë në formë sytjenash me material me shkëlqim.

Foto: Melinda/Instagram

Për të kompletuar dukjen plotë stil, reperja vendosi një kapele kaubojsh që rrethohej me zinxhir dhe gurë në formë diamantesh, ndërsa përfundoi veshjen me një palë këpucë rozë me platformë.

Foto: Melinda/Instagram

Ajo dukej tejet atraktive dhe ishin të shumta komentet dhe pëlqime sipër imazhe brenda një kohe të shkurtër.

Ndërkohe, kënga e fundit e Melindës “Flasin” u lansua të dielën më 20 nëntor dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 700 mijë klikime në YouTube. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Tri skuadra e kërkojnë De Vrij

Mbrojtësi i Interit, Stefan de Vrij, është duke e marrë në konsideratë një kontratë...

Një burrë ankohet se dikush i mori 5 vetura në autosallonin e tij dhe nuk i pagoi

Një burrë është ankuar se dikush i ka marrë 5 vetura në autosallonin e...

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...