Me poza nga palestra, Arta Nitaj tregon suksesin e arritur në fizikun e saj

PUBLIKUAR

Arta Nitaj është në mesin e femrave më të përfolura për figurën trupore.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga afro 340 mijë fansa në Instagram, admirohet për linjat e fizikut të saj.

Mirëpo, për të pasur një trup të tillë të tonifikuar duhet edhe angazhim i madh në palestër, gjë që ajo e bën rregullisht.

(Foto: Instagram/artaanitaj)

Gjatë të mërkurës, Arta e ka publikuar një video në InstaStory, në të cilën ka pozuar nga palestra.

Me tuta dhe jelekë sportivë që ia vënë në plan të parë bukurinë trupore, ajo ka marrë edhe një herë pëlqimin e fansave të saj. /Telegrafi/

LAJME TË TJERA

Një burrë ankohet se dikush i mori 5 vetura në autosallonin e tij dhe nuk i pagoi

Një burrë është ankuar se dikush i ka marrë 5 vetura në autosallonin e...

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

Messi nuk është duke e marrë në konsiderim kthimin në Barcelonë

Muajve të fundit ka pasur shumë thashetheme që argjentinasi dëshiron të kthehet në Kataloni,...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...