Me dukje provokuese, Adelina Berisha paralajmëron klipin e ri

PUBLIKUAR

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, është shumë e pëlqyer nga publiku për këngët e saj.

Ajo është në përgetitje të një projekti të ri muzikor, që do të publikohet së shpejti.

Këtë Berisha e ka bërë të ditur përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram.

Foto: Adelina Berisha/Instagram

Ajo është shfaqur mjaft provokuese në setin e xhirimeve, e veshur me një kostum të zi me copëza transparente.

Foto: Adelina Berisha/Instagram

“Së shpejti”, ka shkruar këngëtarja e hitit “S’ta fal” në mbishkrimin e fotografive, duke bërë kështu të ditur se kënga e saj do të vijë shumë shpejt.

Adelina përndrydhe gjatë verës ka qenë mjaft aktive me prurje muzikore dhe koncerte e mbrëmje të shumta.

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Me poza joshëse, Dea Mishel shënon ditëlindjen

Finalistja e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Albania’, Dea Mishel, feston ditëlindjen. Përmes...

Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Melinda Ademi ka publikuar një set fotografish, në të cilët ka vënë në plan...

Me klas dhe tërheqëse, Nora Istrefi pëlqehet për dukjen e saj

Nora Istrefi është në vendet e para të listës për femrat që konsiderohen ndër...