Me bikini të zeza, Zaimina Vasjari mahnit me fizikun atraktiv trupor

PUBLIKUAR

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Zaimina Vasjari, ka kohë që ka bërë një tërheqje nga muzika.

Ajo prej shumë vitesh është fokusuar në një biznes personal, ndonëse është një personazh i shoëbizit shumë e komentuar.

PFoto: Screenshot/Instagram

35-vjeçarja ka bërë një paraqitje të shkëlqyer teksa vazhdon të jetë në formë të mrekullueshme.

Të shumta kanë qenë edhe komplimentet që ka marrë nga miqtë e ndjekësit në këtë postim.

 

Përkundër kësaj, ajo tani është më e fokusuar në familje si nënë e dy fëmijëve.

E sa i përket anës profesionale, të fundit këngë e solli në vitin 2020. /Telegrafi/

 

 

LAJME TË TJERA

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të mbajë mot i ngjashëm me...

Zjarr në një objekt në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se është raportuar për zjarrvënie në objekt, i cili është...

Messi theu rekordin e Ronaldos, bëhet futbollisti me më së shumti gola në top-ligat evropiane

Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord të vendosur nga rivali i tij, Cristiano...

Joseph: Kriza në veri e Ballkan përfundon kur katër shtetet e NATO-s e njohin Kosovën

Njohësi i Ballkanit, Edward P. Joseph, ka thënë se gjithë rrëmuja e Ballkanit dhe...

SHIKO MË SHUMË

Bebe Rexha shndrit me dukjen elegante në fustanin me dekolte të hapur

Ylli i muzikës, Bebe Rexha me krenari i shfaqi linjat e saj me një...

Tayna thekson linjat joshëse të trupit në një paraqitje të radhës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna mbetet në qendër të vëmendjes me projekte të reja...

Semi Jaupaj lanson këngën e re “Autostradë”

Këngëtarja së fundmi ka lansuar këngën  më të re që mban titullin “Autostradë”, që...