Mauras i “pëlqen e premtja”

PUBLIKUAR

“E premtja më pëlqen”! Kështu ka thënë Maura Higgins teksa është shfaqur me bikine të zeza duke shijuar pushimet luksoze në Karaibe

Maura Higgins është dukur supermodele këtë të premte teksa ka postuar disa foto në bikine të masës së vogël.

Ish ylli i Love Island (31), e cila ka nënshkruar për Elite Models, ka treguar trupin e saj seksi, teksa po qëndron në Karaibe, konkretisht në ishullin St Barts.

E njohur për flokët e saj tërësisht të zeza, ajo shihet duke marrë diell buzë plazhit të kabanës. /GazetaExpress/

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Era Istrefi gati projektin e ri muzikor, ka një pyetje për fansat e saj

Era Istrefi tashmë është rikthyer në tregun muzikor. “Bebe” titullohet projekti i saj i fundit...