Man Utd i përgjigjet interesimit të PSG-së për Rashfordin

PUBLIKUAR

Man United është i përkushtuar të mbajë Marcus Rashford në Old Trafford për sezonin 2022-2023 pavarësisht interesimit nga Paris Saint-Germain, sipas raporteve.

Sportsmail zbuloi më 8 mars se PSG kishte regjistruar një interes për reprezentuesin anglez dhe skuadra e Ligue 1 nisi lëvizjen e tyre të parë në fillim të kësaj jave.

 

Megjithatë, Djajtë e Kuq janë të interesuar për të mbajtur 24-vjeçarin dhe për të rënë dakord për kushte të reja me sulmuesin këtë verë.

Sipas ESPN, United nuk ka ndërmend të shesë Rashford këtë verë, transmeton Gazeta Express.

Raporti gjithashtu thekson se Djajtë e Kuq janë shumë të interesuar për të vazhduar kontratën e sulmuesit me klubin.

LAJME TË TJERA

Për personat me zemër të sëmurë a është më i shëndetshëm gjalpi apo vaji?

Tri lloje yndyrash janë bindshëm më të këqija se këto dy të parat Disa studime...

Kejvina Kthella duket në formë në imazhet me bikini nga pushimet në Zanzibar

Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar...

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, dalin pamjet

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Bresalc. Lajmin për...

SHIKO MË SHUMË

Opsionet e Barcelonës për zëvendësimin e Busquetsit

Sergio Busquetes pritet që të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjoll,...

Mbappe për konfliktin me federatën për të drejtat e imazhit: Nuk e kam problem të luftoj për shokët e mi

Kylian Mbappe ka folur për konfliktin me Federatën Franceze të Futbollit. Më herët u bë...

Argjentina fitoi lehtësisht ndaj Hondurasit, shkon në 34 numri i ndeshjeve pa humbje

Argjentina shënoi fitore të lehtë në miqësoren kundër Hondurasit. Ndeshja që u zhvillua në “Hard...